goldengaidin

goldengaidin
Flick Fan - 97 Film Ratings
Member Since: 04 Jan 2013
Location: Svilajnac, Serbia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

60 36% The Robe (1953) - Rated 29 Dec 2013
79 84% Quo Vadis (1951) - Rated 29 Dec 2013
81 87% Gladiator (2000) - Rated 29 Dec 2013
57 24% The Fall of the Roman Empire (1964) - Rated 29 Dec 2013
62 51% The Eagle (2011) - Rated 29 Dec 2013
61 45% Demetrius and the Gladiators (1954) - Rated 29 Dec 2013
67 66% Centurion (2010) - Rated 29 Dec 2013
92 93% Ben-Hur (1959) - Rated 29 Dec 2013
58 25% Asterix and Obelix vs. Caesar (1999) - Rated 29 Dec 2013
58 25% Inescapable (2012) - Rated 29 Dec 2013