goldimit

goldimit
Flick Fan - 12 Film Ratings
Member Since: 04 Sep 2016
Location: Greece
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 79% Transformers (2007) - Rated 04 Sep 2016
80 79% Sideways (2004) - Rated 04 Sep 2016
60 50% The Terminal (2004) - Rated 04 Sep 2016
60 50% What Women Want (2000) - Rated 04 Sep 2016
90 95% Braveheart (1995) - Rated 04 Sep 2016
80 79% Demolition Man (1993) - Rated 04 Sep 2016
60 50% How the Grinch Stole Christmas (2000) - Rated 04 Sep 2016
60 50% Evan Almighty (2007) - Rated 04 Sep 2016
4% Predator 2 (1990) - Rated 04 Sep 2016
20 12% Cruel Intentions (1999) - Rated 04 Sep 2016