Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
goldtop2017

Movie Buff - 133 Film Ratings

Member Since: Jan 6, 2018

Location: USA

more Recent Ratings
Check out goldtop2017's...
92 90% The Graduate (1967) - Jan 06, 2018
88 72% Kingpin (1996) - Jan 06, 2018
90 77% The Money Pit (1986) - Jan 06, 2018
90 77% The Theory of Everything (2014) - Jan 06, 2018
90 77% Silver Linings Playbook (2012) - Jan 06, 2018
88 72% The First Wives Club (1996) - Jan 06, 2018
85 57% E.T. the Extra-Terrestrial (1982) - Jan 06, 2018
80 39% The Hateful Eight (2015) - Jan 06, 2018
85 57% The Boy in the Striped Pajamas (2008) - Jan 06, 2018
85 57% Moonrise Kingdom (2012) - Jan 06, 2018