gonzo

gonzo
Movie Buff - 142 Film Ratings
Member Since: 24 Jul 2014
Location: Denmark
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

50 19% Vicky Cristina Barcelona (2008) - Rated 12 Sep 2015
70 38% In the Loop (2009) - Rated 12 Sep 2015
30 4% The Blair Witch Project (1999) - Rated 12 Sep 2015
70 38% Zombieland (2009) - Rated 12 Sep 2015
80 53% Ju-on: The Grudge (2003) - Rated 12 Sep 2015
50 19% Batman Begins (2005) - Rated 12 Sep 2015
40 13% The Doors (1991) - Rated 12 Sep 2015
65 30% Amélie (2001) - Rated 30 Aug 2014
65 30% There Will Be Blood (2007) - Rated 05 Aug 2014
80 53% Memories (1995) - Rated 05 Aug 2014