Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
good_fortune

Flick Fan - 51 Film Ratings

Member Since: Jan 4, 2019

more Recent Ratings
Check out good_fortune's...
30 3% Zathura (2005) - Jan 04, 2019
80 89% A Separation (2011) - Jan 04, 2019
70 71% Pineapple Express (2008) - Jan 04, 2019
60 49% Amélie (2001) - Jan 04, 2019
30 3% Wonder Woman (2017) - Jan 04, 2019
75 81% The Other Guys (2010) - Jan 04, 2019
70 71% Jackie Brown (1997) - Jan 04, 2019
50 28% Mad Max: Fury Road (2015) - Jan 04, 2019
80 89% Blue Velvet (1986) - Jan 04, 2019
55 38% Lethal Weapon 3 (1992) - Jan 04, 2019