Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
goodwillgrl

Flick Fan - 24 Film Ratings

Member Since: Nov 11, 2019

Location: USA

more Recent Ratings
Check out goodwillgrl's...
95 83% Moonlight (2016) - Nov 11, 2019
95 83% Call Me by Your Name (2017) - Nov 11, 2019
90 60% WALL·E (2008) - Nov 11, 2019
50 14% The Addams Family (2019) - Nov 11, 2019
85 43% Hustlers (2019) - Nov 11, 2019
20 2% Joker (2019) - Nov 11, 2019
66 22% It Chapter Two (2019) - Nov 11, 2019
30 6% Downton Abbey (2019) - Nov 11, 2019
94 72% The Lighthouse (2019) - Nov 11, 2019
90 60% The Love Witch (2016) - Nov 11, 2019