gordonkohl

gordonkohl
Movie Buff - 184 Film Ratings
Member Since: 12 Mar 2018
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 44% Ocean's Eleven (2001) - Rated 12 Mar 2018
95 71% Birdman (2014) - Rated 12 Mar 2018
60 33% The Blues Brothers (1980) - Rated 12 Mar 2018
50 29% American Psycho (2000) - Rated 12 Mar 2018
75 44% Basic Instinct (1992) - Rated 12 Mar 2018
90 61% We Were Soldiers (2002) - Rated 12 Mar 2018
50 29% Charlie and the Chocolate Factory (2005) - Rated 12 Mar 2018
50 29% The Blair Witch Project (1999) - Rated 12 Mar 2018
30 23% Scary Movie (2000) - Rated 12 Mar 2018
100 86% Titanic (1997) - Rated 12 Mar 2018