goregal

Recent Ratings
Check out goregal's...
93 54% | Sing Street (2016) - Dec 22, 2019 |
100 83% | First Reformed (2018) - Dec 22, 2019 |
99 64% | Knives Out (2019) - Dec 22, 2019 |
98 59% | Atlantique (2019) - Dec 22, 2019 |
100 83% | Parasite (2019) - Dec 19, 2019 |
100 83% | The Handmaiden (2016) - Dec 19, 2019 |
80 16% | Take Shelter (2011) - Dec 19, 2019 |
80 16% | Jojo Rabbit (2019) - Dec 19, 2019 |
89 30% | The Lighthouse (2019) - Dec 16, 2019 |
100 83% | American Honey (2016) - Dec 16, 2019 |