gorkatalay

gorkatalay
Flick Fan - 51 Film Ratings
Member Since: 20 Jan 2016
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 23% Rogue One: A Star Wars Story (2016) - Rated 18 Jul 2017
50 5% Son of Saul (2015) - Rated 18 Jul 2017
80 52% King Arthur: Legend of the Sword (2017) - Rated 18 Jul 2017
80 52% Split (2017) - Rated 18 Jul 2017
86 94% Sing Street (2016) - Rated 14 Jun 2017
78 36% Sicario (2015) - Rated 14 Jun 2017
85 85% Divines (2016) - Rated 14 Jun 2017
84 77% Captain Fantastic (2016) - Rated 14 Jun 2017
80 52% 20th Century Women (2016) - Rated 14 Jun 2017
83 71% Manchester by the Sea (2016) - Rated 14 Jun 2017