gorkemulku

gorkemulku
Flick Fan - 24 Film Ratings
Member Since: 14 Nov 2015
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 64% Neseli günler (1978) - Rated 14 Nov 2015
80 64% Body of Lies (2008) - Rated 14 Nov 2015
80 64% Melancholia (2011) - Rated 14 Nov 2015
75 52% Catch Me If You Can (2002) - Rated 14 Nov 2015
90 89% Avatar (2009) - Rated 14 Nov 2015
70 35% Shrek (2001) - Rated 14 Nov 2015
45 4% Salt (2010) - Rated 14 Nov 2015
60 14% Kick-Ass (2010) - Rated 14 Nov 2015
70 35% Pulp Fiction (1994) - Rated 14 Nov 2015
85 79% The Sixth Sense (1999) - Rated 14 Nov 2015