gothamxi

gothamxi
Movie Buff - 162 Film Ratings
Member Since: 14 Jun 2016
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 85% The General (1926) - Rated 14 Jun 2016
90 53% Once (2007) - Rated 14 Jun 2016
99 94% Princess Mononoke (1997) - Rated 14 Jun 2016
95 85% Aliens (1986) - Rated 14 Jun 2016
93 74% American Psycho (2000) - Rated 14 Jun 2016
89 37% Kiss Kiss Bang Bang (2005) - Rated 14 Jun 2016
89 37% Easy Rider (1969) - Rated 14 Jun 2016
89 37% Tron (1982) - Rated 14 Jun 2016
92 68% Die Hard 2 (1990) - Rated 14 Jun 2016
93 74% Sunshine (2007) - Rated 14 Jun 2016