gozdak

gozdak
Flick Fan - 21 Film Ratings
Member Since: 20 Jun 2021
Location: Poland
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 66% Clerks (1994) - Rated 20 Jun 2021
90 66% Burn After Reading (2008) - Rated 20 Jun 2021
90 66% The Big Lebowski (1998) - Rated 20 Jun 2021
90 66% The Departed (2006) - Rated 20 Jun 2021
50 2% Mad Max: Fury Road (2015) - Rated 20 Jun 2021
90 66% The Greatest Showman (2017) - Rated 20 Jun 2021
80 23% Dazed and Confused (1993) - Rated 20 Jun 2021
100 97% The Office (2005) - Rated 20 Jun 2021
90 66% Good Will Hunting (1997) - Rated 20 Jun 2021
90 66% Avatar (2009) - Rated 20 Jun 2021