Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
gpape

Movie Buff - 178 Film Ratings

Member Since: Nov 8, 2017

Location: Canada

more Recent Ratings
10 0% Sorry to Bother You (2018) - Dec 30, 2018
30 2% Mandy (2018) - Dec 24, 2018
25 0% Mowgli: Legend of the Jungle (2018) - Dec 24, 2018
65 23% Mission: Impossible - Fallout (2018) - Dec 23, 2018
50 10% The Ballad of Buster Scruggs (2018) - Dec 22, 2018
35 4% Thor: The Dark World (2013) - Dec 21, 2018
55 13% Iron Man 3 (2013) - Dec 18, 2018
45 7% The Incredible Hulk (2008) - Dec 08, 2018
30 2% Iron Man 2 (2010) - Dec 04, 2018
90 87% Room (2015) - Sep 19, 2018