graboid

graboid
Flick Fan - 50 Film Ratings
Member Since: 17 Jan 2016
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 40% 24 Hour Party People (2002) - Rated 17 Jan 2016
100 90% The Big Lebowski (1998) - Rated 17 Jan 2016
95 66% Barton Fink (1991) - Rated 17 Jan 2016
100 90% The Civil War (1990) - Rated 17 Jan 2016
95 66% Zodiac (2007) - Rated 17 Jan 2016
100 90% Se7en (1995) - Rated 17 Jan 2016
95 66% American History X (1998) - Rated 17 Jan 2016
100 90% Boyz n the Hood (1991) - Rated 17 Jan 2016
60 13% The Cabin in the Woods (2012) - Rated 17 Jan 2016
35 3% The Avengers (2012) - Rated 17 Jan 2016