grachguy

grachguy
Movie Buff - 250 Film Ratings
Member Since: 12 Mar 2021
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

83 60% The Martian (2015) - Rated 21 Apr 2021
60 38% Space Jam (1996) - Rated 21 Apr 2021
86 68% Dead Poets Society (1989) - Rated 19 Mar 2021
98 94% The Shining (1980) - Rated 19 Mar 2021
60 38% The Hurt Locker (2009) - Rated 19 Mar 2021
35 13% I Am Legend (2007) - Rated 19 Mar 2021
94 83% Amélie (2001) - Rated 19 Mar 2021
50 27% The Waterboy (1998) - Rated 19 Mar 2021
90 76% The Grand Budapest Hotel (2014) - Rated 19 Mar 2021
97 91% Manhattan (1979) - Rated 19 Mar 2021