Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
granger33

Flick Fan - 78 Film Ratings

Member Since: Mar 23, 2019

Location: Turkey

more Recent Ratings
Check out granger33's...
80 19% A Prophet (2009) - Mar 25, 2019
85 52% The Celebration (1998) - Mar 24, 2019
85 52% Forrest Gump (1994) - Mar 24, 2019
90 83% Inception (2010) - Mar 24, 2019
85 52% Amores Perros (2000) - Mar 24, 2019
85 52% All About My Mother (1999) - Mar 24, 2019
85 52% Saving Private Ryan (1998) - Mar 24, 2019
85 52% The Others (2001) - Mar 24, 2019
90 83% Full Metal Jacket (1987) - Mar 24, 2019
90 83% Fight Club (1999) - Mar 24, 2019