grannoid

grannoid
Film Freak - 597 Film Ratings
Member Since: 20 Feb 2011
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

77 70% Dredd (2012) - Rated 06 Jul 2013
65 25% Life of Pi (2012) - Rated 06 Jul 2013
80 77% The Cabin in the Woods (2012) - Rated 06 Jul 2013
71 55% Killing Them Softly (2012) - Rated 06 Jul 2013
77 70% Cloud Atlas (2012) - Rated 06 Jul 2013
60 17% The Dark Knight Rises (2012) - Rated 06 Jul 2013
68 36% Wreck-It Ralph (2012) - Rated 06 Jul 2013
70 48% Looper (2012) - Rated 06 Jul 2013
67 32% Seven Psychopaths (2012) - Rated 06 Jul 2013
80 77% The Bourne Ultimatum (2007) - Rated 06 Jul 2013