gransilencio

gransilencio
Movie Buff - 360 Film Ratings
Member Since: 31 Mar 2013
Location: Mar del Plata, Argentina
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 86% Family Viewing (1987) - Rated 07 Apr 2013
88 79% The Adjuster (1991) - Rated 07 Apr 2013
60 13% Calendar (1993) - Rated 07 Apr 2013
100 97% Exotica (1994) - Rated 07 Apr 2013
88 79% The Sweet Hereafter (1997) - Rated 07 Apr 2013
65 21% Felicia's Journey (1999) - Rated 07 Apr 2013
65 21% Ararat (2002) - Rated 07 Apr 2013
50 7% Where the Truth Lies (2005) - Rated 07 Apr 2013
70 33% Zelig (1983) - Rated 07 Apr 2013
75 48% Yojimbo (1961) - Rated 07 Apr 2013