grapejuice

grapejuice
Flick Fan - 46 Film Ratings
Member Since: 30 Jun 2012
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

50 33% The Silence of the Lambs (1991) - Rated 07 Jul 2012
50 33% Indiana Jones and the Temple of Doom (1984) - Rated 07 Jul 2012
90 66% Blazing Saddles (1974) - Rated 07 Jul 2012
80 57% Stranger Than Fiction (2006) - Rated 30 Jun 2012
90 66% District 9 (2009) - Rated 30 Jun 2012
13% The Matrix Revolutions (2003) - Rated 30 Jun 2012
13% Titanic (1997) - Rated 30 Jun 2012
50 33% Scarface (1983) - Rated 30 Jun 2012
70 44% Anger Management (2003) - Rated 30 Jun 2012
13% I Am Legend (2007) - Rated 30 Jun 2012