grayson.guo

graysonguo
Movie Buff - 262 Film Ratings
Member Since: 15 Sep 2015
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: Cinema Arts Major

more Recent Ratings

88 49% Shaolin Soccer (2001) - Rated 15 Sep 2015
87 34% Pain & Gain (2013) - Rated 15 Sep 2015
75 1% Horrible Bosses 2 (2014) - Rated 15 Sep 2015
88 49% Thor (2011) - Rated 15 Sep 2015
84 12% Easy A (2010) - Rated 15 Sep 2015
88 49% Willy Wonka & the Chocolate Factory (1971) - Rated 15 Sep 2015
87 34% Blackfish (2013) - Rated 15 Sep 2015
86 24% Thor: The Dark World (2013) - Rated 15 Sep 2015
88 49% Die Hard (1988) - Rated 15 Sep 2015
89 65% Man of Steel (2013) - Rated 15 Sep 2015