graziedavver

graziedavver
Movie Buff - 130 Film Ratings
Member Since: 08 Nov 2007
Location: Naples, Italy
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

98 96% Blue Velvet (1986) - Rated 08 Nov 2007
61 28% The Bourne Supremacy (2004) - Rated 08 Nov 2007
71 46% The Negotiator (1998) - Rated 08 Nov 2007
80 63% Se7en (1995) - Rated 08 Nov 2007
94 91% Fahrenheit 451 (1966) - Rated 08 Nov 2007
31 3% Troy (2004) - Rated 08 Nov 2007
66 35% Ronin (1998) - Rated 08 Nov 2007
77 56% Hostage (2005) - Rated 08 Nov 2007
65 32% The Blob (1958) - Rated 08 Nov 2007
45 12% Superman Returns (2006) - Rated 08 Nov 2007