Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
greenn

Flick Fan - 54 Film Ratings

Member Since: Jul 26, 2020

Location: Turkey

more Recent Ratings
96 86% Incendies (2010) - Aug 13, 2020
95 81% The Best Offer (2013) - Aug 13, 2020
98 94% The Haunting of Hill House (2018) - Aug 10, 2020
89 36% The Crow (1994) - Aug 10, 2020
87 23% Oculus (2014) - Aug 09, 2020
90 46% Panic Room (2002) - Aug 08, 2020
100 98% Contratiempo (2016) - Aug 06, 2020
92 59% The Game (1997) - Aug 06, 2020
97 90% Knives Out (2019) - Aug 05, 2020
94 75% Se7en (1995) - Aug 04, 2020