greenwood23

greenwood23
Movie Buff - 225 Film Ratings
Member Since: 12 Apr 2013
Location: Gliwice, Poland, Poland
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

94 98% The Green Mile (1999) - Rated 14 Apr 2013
71 45% Paranormal Activity 2 (2010) - Rated 14 Apr 2013
78 79% Resident Evil: Afterlife (2010) - Rated 14 Apr 2013
71 45% The Wolfman (2010) - Rated 14 Apr 2013
78 79% The Rite (2011) - Rated 14 Apr 2013
77 72% Quarantine (2008) - Rated 14 Apr 2013
77 72% The Exorcism of Emily Rose (2005) - Rated 14 Apr 2013
76 68% Dracula 2000 (2000) - Rated 14 Apr 2013
74 57% The Brothers Grimm (2005) - Rated 14 Apr 2013
68 31% Final Destination 3 (2006) - Rated 14 Apr 2013