gregcine19

gregcine19
Movie Buff - 244 Film Ratings
Member Since: 02 May 2018
Location: Greece
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 71% The Rite (2011) - Rated 07 May 2018
80 71% Rosemary's Baby (1968) - Rated 07 May 2018
80 71% The Last Exorcism (2010) - Rated 07 May 2018
60 48% Insidious: Chapter 3 (2015) - Rated 07 May 2018
60 48% The Haunted (1991) - Rated 07 May 2018
100 95% Dominion: Prequel to the Exorcist (2005) - Rated 07 May 2018
80 71% The Exorcism of Emily Rose (2005) - Rated 07 May 2018
100 95% The Changeling (1980) - Rated 07 May 2018
100 95% The Conjuring (2013) - Rated 07 May 2018
60 48% The Conjuring 2 (2016) - Rated 07 May 2018