gregmote

gregmote
Movie Buff - 125 Film Ratings
Member Since: 11 Sep 2007
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 88% A Fish Called Wanda (1988) - Rated 11 Sep 2007
85 54% The Running Man (1987) - Rated 11 Sep 2007
90 71% The Hunt for Red October (1990) - Rated 11 Sep 2007
90 71% Aliens (1986) - Rated 11 Sep 2007
85 54% The World Is Not Enough (1999) - Rated 11 Sep 2007
85 54% The Negotiator (1998) - Rated 11 Sep 2007
80 35% Babe (1995) - Rated 11 Sep 2007
95 88% Willy Wonka & the Chocolate Factory (1971) - Rated 11 Sep 2007
85 54% Clerks II (2006) - Rated 11 Sep 2007
80 35% Moonstruck (1987) - Rated 11 Sep 2007