greiss

greiss
Flick Fan - 41 Film Ratings
Member Since: 16 Mar 2013
Location: Australia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 42% First Blood (1982) - Rated 16 Mar 2013
80 76% Serpico (1973) - Rated 16 Mar 2013
85 89% Scarface (1983) - Rated 16 Mar 2013
75 42% Death of a Salesman (1985) - Rated 16 Mar 2013
75 42% Rain Man (1988) - Rated 16 Mar 2013
75 42% Stranger Than Fiction (2006) - Rated 16 Mar 2013
80 76% Psycho (1960) - Rated 16 Mar 2013
80 76% One Flew Over the Cuckoo's Nest (1975) - Rated 16 Mar 2013
80 76% Reds (1981) - Rated 16 Mar 2013
75 42% Broadcast News (1987) - Rated 16 Mar 2013