gretchen_by

gretchenby
Flick Fan - 50 Film Ratings
Member Since: 22 Apr 2013
Location: Monterrey, Nuevo León, Mexico
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: I love Sci-Fi end of the world movies, comedies and cartoons. I hate a walk to remember and the notebook, all kinds of 100% romantic movies. 100% MOVIE LOVER

more Recent Ratings

80 74% Dawn of the Dead (2004) - Rated 25 Apr 2013
16% Tristana (1970) - Rated 25 Apr 2013
16% JSA: Joint Security Area (2000) - Rated 25 Apr 2013
16% Scratch (2001) - Rated 25 Apr 2013
40 52% Shaun of the Dead (2004) - Rated 25 Apr 2013
16% Dave Chappelle: Killin' Them Softly (2000) - Rated 24 Apr 2013
16% Bad Girls (1968) - Rated 24 Apr 2013
16% Bill Hicks: Revelations (1993) - Rated 24 Apr 2013
16% Fisshu sutôrî (2009) - Rated 24 Apr 2013
16% Do pivnice (1983) - Rated 24 Apr 2013