greuben

greuben
Movie Buff - 228 Film Ratings
Member Since: 05 Jan 2015
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

91 64% The Boondock Saints (1999) - Rated 05 Jan 2015
91 64% Gran Torino (2008) - Rated 05 Jan 2015
90 34% The Stepford Wives (2004) - Rated 05 Jan 2015
90 34% The Social Network (2010) - Rated 05 Jan 2015
90 34% The 40-Year-Old Virgin (2005) - Rated 05 Jan 2015
91 64% Dumb and Dumber (1994) - Rated 05 Jan 2015
92 78% Gattaca (1997) - Rated 05 Jan 2015
95 93% Star Trek Into Darkness (2013) - Rated 05 Jan 2015
95 93% Star Trek (2009) - Rated 05 Jan 2015
90 34% Indiana Jones and the Temple of Doom (1984) - Rated 05 Jan 2015