greysin1

greysin1
Movie Buff - 118 Film Ratings
Member Since: 25 Nov 2019
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 89% Terminator 2: Judgment Day (1991) - Rated 25 Nov 2019
75 50% The Terminator (1984) - Rated 25 Nov 2019
100 89% Porco Rosso (1992) - Rated 25 Nov 2019
50 16% A Brighter Summer Day (1991) - Rated 25 Nov 2019
100 89% Get Carter (1971) - Rated 25 Nov 2019
75 50% Entrapment (1999) - Rated 25 Nov 2019
75 50% End of Watch (2012) - Rated 25 Nov 2019
75 50% Butch Cassidy and the Sundance Kid (1969) - Rated 25 Nov 2019
75 50% Crank: High Voltage (2009) - Rated 25 Nov 2019
75 50% Crank (2006) - Rated 25 Nov 2019