We use cookies to improve your browsing experience on this site, show targeted ads, analyze traffic, and understand where our audiences come from. To learn more, read our Privacy Policy or contact us with any questions.
login | register
0 film ratings

griddie

griddie width="104" height="110"

Movie Buff - 131 Film Ratings

Member Since: Mar 22, 2020

Location: Norway

more Recent Ratings

79 58% Ice Age (2002) - Mar 23, 2020
81 67% The Rocky Horror Picture Show (1975) - Mar 23, 2020
54 15% Annie Hall (1977) - Mar 23, 2020
70 35% Divergent (2014) - Mar 23, 2020
65 25% Skyfall (2012) - Mar 23, 2020
63 22% Inception (2010) - Mar 23, 2020
66 26% P.S. I Love You (2007) - Mar 23, 2020
77 50% 101 Dalmatians (1961) - Mar 23, 2020
63 22% Doctor Strange (2016) - Mar 23, 2020
81 67% Mary Poppins (1964) - Mar 23, 2020