grimcool

grimcool
Member Since: 24 Dec 2013
Location: kettering, oh, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

88 72% Rare Exports: A Christmas Tale (2010) - Rated 25 Dec 2013
90 86% Braveheart (1995) - Rated 24 Dec 2013
82 40% Enemy of the State (1998) - Rated 24 Dec 2013
74 23% Antitrust (2001) - Rated 24 Dec 2013
83 45% Green Street Hooligans (2005) - Rated 24 Dec 2013
82 40% Dogma (1999) - Rated 24 Dec 2013
81 36% Jay and Silent Bob Strike Back (2001) - Rated 24 Dec 2013
0% Jersey Girl (2004) - Rated 24 Dec 2013
81 36% Clerks II (2006) - Rated 24 Dec 2013
79 28% Zack and Miri Make a Porno (2008) - Rated 24 Dec 2013