grither

grither
Movie Buff - 154 Film Ratings
Member Since: 17 Sep 2010
Location: Saint Louis Park, MN, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 77% Who Framed Roger Rabbit (1988) - Rated 12 Feb 2012
95 77% Adaptation. (2002) - Rated 12 Feb 2012
90 60% Defiance (2008) - Rated 12 Feb 2012
90 60% A Scanner Darkly (2006) - Rated 12 Feb 2012
100 94% South Park: Bigger, Longer, and Uncut (1999) - Rated 12 Feb 2012
85 40% Top Gun (1986) - Rated 12 Feb 2012
99 87% eXistenZ (1999) - Rated 12 Feb 2012
95 77% The Talented Mr. Ripley (1999) - Rated 12 Feb 2012
85 40% The Godfather (1972) - Rated 12 Feb 2012
85 40% The Terminator (1984) - Rated 12 Feb 2012