grouchomags

grouchomags
Flick Fan - 52 Film Ratings
Member Since: 19 Dec 2015
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

92 66% Gandhi (1982) - Rated 19 Dec 2015
80 10% The Martian (2015) - Rated 19 Dec 2015
90 49% The Lost Boys (1987) - Rated 19 Dec 2015
95 77% The Prestige (2006) - Rated 19 Dec 2015
90 49% Black Hawk Down (2001) - Rated 19 Dec 2015
88 32% Rosemary's Baby (1968) - Rated 19 Dec 2015
95 77% Predator (1987) - Rated 19 Dec 2015
95 77% Schindler's List (1993) - Rated 19 Dec 2015
82 18% Blow (2001) - Rated 19 Dec 2015
90 49% Old School (2003) - Rated 19 Dec 2015