grrr_ace

grrrace
Flick Fan - 21 Film Ratings
Member Since: 31 Jan 2022
Location: Toronto, Ontario, Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 64% The Queen's Gambit (2020) - Rated 31 Jan 2022
40 7% Coming 2 America (2021) - Rated 31 Jan 2022
85 64% Black Widow (2021) - Rated 31 Jan 2022
30 2% Murder Party (2007) - Rated 31 Jan 2022
80 35% Jojo Rabbit (2019) - Rated 31 Jan 2022
80 35% Pitch Perfect (2012) - Rated 31 Jan 2022
80 35% Dave Chappelle: The Closer (2021) - Rated 31 Jan 2022
85 64% Casino (1995) - Rated 31 Jan 2022
80 35% Ricky Gervais: Out of England 2 (2010) - Rated 31 Jan 2022
80 35% Rain Man (1988) - Rated 31 Jan 2022