grundin

grundin
Movie Buff - 140 Film Ratings
Member Since: 08 Dec 2006
Location: Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

84 71% The Ring (2002) - Rated 09 Dec 2006
80 54% Serenity (2005) - Rated 09 Dec 2006
84 71% The Big Lebowski (1998) - Rated 09 Dec 2006
72 31% Bicentennial Man (1999) - Rated 09 Dec 2006
73 32% Kill Bill: Volume 1 (2003) - Rated 08 Dec 2006
75 35% Lost in Translation (2003) - Rated 08 Dec 2006
64 13% Vampire Hunter D (2000) - Rated 08 Dec 2006
70 25% The Nightmare Before Christmas (1993) - Rated 08 Dec 2006
70 25% The Triplets of Belleville (2003) - Rated 08 Dec 2006
90 88% Blade Runner (1982) - Rated 08 Dec 2006