gruntzler

gruntzler
Flick Fan - 28 Film Ratings
Member Since: 21 Apr 2018
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 64% Fear and Loathing in Las Vegas (1998) - Rated 21 Apr 2018
75 44% Highlander (1986) - Rated 21 Apr 2018
75 44% Baseketball (1998) - Rated 21 Apr 2018
10 1% The Twilight Saga: New Moon (2009) - Rated 21 Apr 2018
80 64% Hard Candy (2006) - Rated 21 Apr 2018
95 98% Children of Men (2006) - Rated 21 Apr 2018
30 17% The Village (2004) - Rated 21 Apr 2018
85 83% The Patriot (2000) - Rated 21 Apr 2018
85 83% Zombieland (2009) - Rated 21 Apr 2018
70 32% Bruce Almighty (2003) - Rated 21 Apr 2018