gsagoglu

gsagoglu
Flick Fan - 40 Film Ratings
Member Since: 13 Jan 2013
Location: İstanbul, Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 60% The Usual Suspects (1995) - Rated 06 Oct 2015
73 11% The Terminal (2004) - Rated 31 Aug 2015
85 60% Shutter Island (2010) - Rated 25 May 2015
81 35% Into the Wild (2007) - Rated 03 Feb 2014
81 35% Se7en (1995) - Rated 23 Jan 2014
87 72% Jackie Brown (1997) - Rated 24 Sep 2013
79 27% The Crimson Rivers (2000) - Rated 24 Aug 2013
72 8% Gemide (1998) - Rated 29 Jul 2013
84 52% Inglourious Basterds (2009) - Rated 29 Jul 2013
88 81% Django Unchained (2012) - Rated 22 Jul 2013