Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
gsarraino

Flick Fan - 43 Film Ratings

Member Since: Apr 1, 2020

Location: Canada

more Recent Ratings
Check out gsarraino's...
55 1% Little Nicky (2000) - Apr 01, 2020
80 27% Deadpool 2 (2018) - Apr 01, 2020
80 27% 28 Days Later (2002) - Apr 01, 2020
85 40% Kingsman: The Secret Service (2015) - Apr 01, 2020
80 27% The Wedding Singer (1998) - Apr 01, 2020
100 88% Band of Brothers (2001) - Apr 01, 2020
75 12% Jurassic Park (1993) - Apr 01, 2020
75 12% The Outsiders (1983) - Apr 01, 2020
90 56% Jackass: The Movie (2002) - Apr 01, 2020
75 12% Guardians of the Galaxy Vol. 2 (2017) - Apr 01, 2020