gscott2323

gscott2323
Movie Buff - 109 Film Ratings
Member Since: 16 Oct 2017
Location: Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 61% 8 Mile (2002) - Rated 16 Oct 2017
70 33% Friends with Benefits (2011) - Rated 16 Oct 2017
78 46% Hard Candy (2006) - Rated 16 Oct 2017
80 53% Wedding Crashers (2005) - Rated 16 Oct 2017
75 41% It Follows (2015) - Rated 16 Oct 2017
100 88% Secret Window (2004) - Rated 16 Oct 2017
45 13% The Mask of Zorro (1998) - Rated 16 Oct 2017
90 66% The Lord of the Rings: The Two Towers (2002) - Rated 16 Oct 2017
55 22% Saw (2004) - Rated 16 Oct 2017
68 29% Boyhood (2014) - Rated 16 Oct 2017