gseg

gseg
Flick Fan - 31 Film Ratings
Member Since: 05 Nov 2017
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

45 1% Happy Death Day (2017) - Rated 16 Nov 2017
85 82% Whiplash (2014) - Rated 06 Nov 2017
78 54% War Dogs (2016) - Rated 06 Nov 2017
65 16% Ocean's Eleven (2001) - Rated 06 Nov 2017
95 98% Forrest Gump (1994) - Rated 06 Nov 2017
80 66% The Butterfly Effect (2004) - Rated 06 Nov 2017
78 54% The Green Mile (1999) - Rated 06 Nov 2017
80 66% The Florida Project (2017) - Rated 06 Nov 2017
90 95% Inception (2010) - Rated 06 Nov 2017
70 30% He Got Game (1998) - Rated 06 Nov 2017