gskramer

gskramer
Movie Buff - 103 Film Ratings
Member Since: 06 Oct 2009
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 85% Breaking the Waves (1996) - Rated 06 Oct 2009
85 37% Alien (1979) - Rated 06 Oct 2009
75 22% Juno (2007) - Rated 06 Oct 2009
80 31% Aliens (1986) - Rated 06 Oct 2009
76 25% Joe Versus the Volcano (1990) - Rated 06 Oct 2009
87 49% Superman: The Movie (1978) - Rated 06 Oct 2009
87 49% A Fish Called Wanda (1988) - Rated 06 Oct 2009
70 14% Traffic (2000) - Rated 06 Oct 2009
95 85% One Flew Over the Cuckoo's Nest (1975) - Rated 06 Oct 2009
98 94% The Crying Game (1992) - Rated 06 Oct 2009