gsmuzzy

gsmuzzy
Flick Fan - 51 Film Ratings
Member Since: 07 Jan 2019
Location: istanbul, Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: cinema paradiso...

more Recent Ratings

92 85% Raising Arizona (1987) - Rated 07 Jan 2019
89 67% Miller's Crossing (1990) - Rated 07 Jan 2019
90 74% Barton Fink (1991) - Rated 07 Jan 2019
93 90% The Hudsucker Proxy (1994) - Rated 07 Jan 2019
99 99% Fargo (1996) - Rated 07 Jan 2019
96 95% The Big Lebowski (1998) - Rated 07 Jan 2019
92 85% O Brother, Where Art Thou? (2000) - Rated 07 Jan 2019
90 74% The Man Who Wasn't There (2001) - Rated 07 Jan 2019
76 26% Intolerable Cruelty (2003) - Rated 07 Jan 2019
90 74% The Ladykillers (2004) - Rated 07 Jan 2019