gss

gss
Flick Fan - 24 Film Ratings
Member Since: 22 Dec 2017
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

91 64% Anger Management (2003) - Rated 24 Dec 2017
85 33% The Shining (1980) - Rated 24 Dec 2017
87 50% How to Lose a Guy in 10 Days (2003) - Rated 24 Dec 2017
93 75% Clueless (1995) - Rated 24 Dec 2017
87 50% Grease (1978) - Rated 24 Dec 2017
92 68% Pretty Woman (1990) - Rated 24 Dec 2017
65 2% The Girl on the Train (2016) - Rated 24 Dec 2017
93 75% Home Alone 2: Lost in New York (1992) - Rated 24 Dec 2017
87 50% My Best Friend's Wedding (1997) - Rated 24 Dec 2017
87 50% Sleepless in Seattle (1993) - Rated 24 Dec 2017