Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
gstrump

Flick Fan - 46 Film Ratings

Member Since: Jan 23, 2020

Location: USA

more Recent Ratings
88 68% Crazy Rich Asians (2018) - Jun 21, 2020
82 38% Donnie Darko (2001) - Jun 21, 2020
78 22% Ready or Not (2019) - Jun 19, 2020
87 64% Fight Club (1999) - Jun 19, 2020
94 85% Kill Bill: Volume 1 (2003) - Jun 19, 2020
89 70% John Wick (2014) - Jun 19, 2020
78 22% Blade Runner (1982) - Jun 17, 2020
85 51% The Ritual (2017) - Jun 14, 2020
80 31% Mamma Mia! (2008) - Jun 14, 2020
80 31% My Neighbor Totoro (1988) - Jun 14, 2020