gsturtevant

gsturtevant
Movie Buff - 190 Film Ratings
Member Since: 19 Jan 2020
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 59% The Da Vinci Code (2006) - Rated 19 Jan 2020
95 80% Better Call Saul (2015) - Rated 19 Jan 2020
100 97% National Treasure: Book of Secrets (2007) - Rated 19 Jan 2020
100 97% 300 (2007) - Rated 19 Jan 2020
100 97% Indiana Jones and the Temple of Doom (1984) - Rated 19 Jan 2020
100 97% Indiana Jones and the Last Crusade (1989) - Rated 19 Jan 2020
100 97% Back to the Future Part II (1989) - Rated 19 Jan 2020
100 97% Back to the Future (1985) - Rated 19 Jan 2020
90 59% Dazed and Confused (1993) - Rated 19 Jan 2020
90 59% The Girl with the Dragon Tattoo (2011) - Rated 19 Jan 2020