guillemd

guillemd
Flick Fan - 24 Film Ratings
Member Since: 25 Jan 2010
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 85% Invincible (2006) - Rated 17 Apr 2010
100 85% Hoosiers (1986) - Rated 17 Apr 2010
100 85% Inherit the Wind (1960) - Rated 25 Jan 2010
100 85% Stand and Deliver (1988) - Rated 25 Jan 2010
85 39% My Cousin Vinny (1992) - Rated 25 Jan 2010
100 85% To Sir, with Love (1967) - Rated 25 Jan 2010
100 85% The Flight of the Phoenix (1965) - Rated 25 Jan 2010
100 85% The Man in the White Suit (1951) - Rated 25 Jan 2010
99 68% Ninotchka (1939) - Rated 25 Jan 2010
80 31% O Brother, Where Art Thou? (2000) - Rated 25 Jan 2010