Gülberk

gulberk
Flick Fan - 67 Film Ratings
Member Since: 29 Dec 2020
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 70% Waking Life (2001) - Rated 11 Mar 2021
85 37% Your Honor (2020) - Rated 01 Mar 2021
90 70% Sound of Metal (2020) - Rated 01 Mar 2021
85 37% Crimes and Misdemeanors (1989) - Rated 01 Mar 2021
70 4% The Talented Mr. Ripley (1999) - Rated 12 Feb 2021
85 37% Good Will Hunting (1997) - Rated 28 Jan 2021
93 82% Léon: The Professional (1994) - Rated 28 Jan 2021
90 70% The Two Popes (2019) - Rated 28 Jan 2021
85 37% Donnie Darko (2001) - Rated 12 Jan 2021
98 97% Nomadland (2020) - Rated 12 Jan 2021