gulkedisi

gulkedisi
Flick Fan - 33 Film Ratings
Member Since: 07 Jan 2021
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

88 39% Rhino Season (2012) - Rated 22 Apr 2021
85 18% The Social Network (2010) - Rated 17 Apr 2021
100 98% Şahsiyet (2018) - Rated 21 Mar 2021
95 93% Coco (2017) - Rated 14 Mar 2021
90 62% Soul (2020) - Rated 14 Mar 2021
88 39% The Good Place (2016) - Rated 12 Feb 2021
90 62% Mad Men (2007) - Rated 12 Feb 2021
90 62% Dexter (2006) - Rated 12 Feb 2021
92 81% Breaking Bad (2008) - Rated 12 Feb 2021
92 81% Mindhunters (2004) - Rated 12 Feb 2021