GulnurErbas

gulnurerbas
Flick Fan - 21 Film Ratings
Member Since: 01 Dec 2015
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 54% Mustang (2015) - Rated 14 Feb 2016
70 9% The Revenant (2015) - Rated 14 Feb 2016
78 28% Force Majeure (2014) - Rated 14 Feb 2016
90 69% Birdman (2014) - Rated 07 Dec 2015
80 38% Filler ve Çimen (2000) - Rated 07 Dec 2015
73 16% Cenneti beklerken (2006) - Rated 07 Dec 2015
95 95% Tabutta rövasata (1996) - Rated 07 Dec 2015
92 78% Bir Zamanlar Anadolu'da (2011) - Rated 07 Dec 2015
85 54% Jîn (2013) - Rated 07 Dec 2015
93 85% Kosmos (2010) - Rated 07 Dec 2015