gulturk

gulturk
Flick Fan - 15 Film Ratings
Member Since: 11 May 2016
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

78 16% The Invitation (2015) - Rated 13 Jul 2016
80 33% Let the Right One In (2008) - Rated 05 Jun 2016
90 80% Shame (2011) - Rated 23 May 2016
80 33% The Place Beyond the Pines (2013) - Rated 23 May 2016
90 80% Blue Is the Warmest Color (2013) - Rated 20 May 2016
85 56% The Master (2012) - Rated 11 May 2016
85 56% Boogie Nights (1997) - Rated 11 May 2016
80 33% Magnolia (1999) - Rated 11 May 2016
70 3% Only God Forgives (2013) - Rated 11 May 2016
90 80% Drive (2011) - Rated 11 May 2016